Правила конкурсу

Ми раді вітати вас на офіційному сайті голосування конкурсу еротичного фото Міс RIA.
Запрошуємо усіх цінителів жіночої краси проголосувати за конкурсанток, що найбільше вам сподобались. Кожен голос може наблизити конкурсантку до перемоги. 
Переможниця Інтернет-голосування гарантовано отримує місце у фіналі та титул Міс Інтернет.

Для участі у конкурсі достатньо заповнити форму "Взяти участь у конкурсі"
Після модерації фото потрапляють на сторінку голосування, а Ви стаєте офіційною учасницею конкурсу Міс RIA.

Правила конкурсу:

1. Загальні положення.

1.1. Засновником та організатором Конкурсу еротичного фото «Міс RIA» (далі - Конкурс), а також власником створюваних з цією метою спеціалізованих сервісів є видавнича група RIA Медіа.

1.2. Офіційний портал конкурсу www.miss.moemisto.ua. (далі - Сайт Конкурсу).

1.3. Беручи участь в Конкурсі, Ви тим самим даєте згоду на відкритий доступ до ваших фото на Сайті Конкурсу, використання ваших фотографій в рекламних і комерційних цілях Організаторами Конкурсу.


2. Умови Конкурсу

2.1. До участі в Конкурсі приймаються дівчата, які проживають у м. Вінниці та Вінницькій області, віком від 17 до 32 років на момент розміщення заявки на участь у Конкурсі.   

2.2. Щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити анкету на Сайті Конкурсу та завантажити свої еротичні фото (мінімум 3 фотографії). Тільки після модерації даних адміністратором сайту, учасниця буде допущена до участі в Конкурсі, і її фото публікуються на Сайті Конкурсу та додаються до онлайн-голосування.


3. Вимоги до інформації, наданої учасниками Конкурсу

3.1. Надаючи дані про себе, учасниця Конкурсу погоджується, що надані фотографії та особисті дані можуть бути використані Організаторами Конкурсу в рекламних цілях. Телефон, електронна адреса та інша особиста інформація учасниці конфіденційна і не передається третім особам.

3.2. Учасниця Конкурсу зобов'язується надавати достовірні відомості в анкеті. При наданні недостовірної інформації, учасниця Конкурсу дискваліфікується.

3.3. Анкети та фотографії дівчат, прийнятих до участі в Конкурсі, зміні і видаленню не підлягають.


4. Вимоги до конкурсних фото

4.1. Фотографії мають бути у форматі jpg, розміром не менше 350 px належної якості (ширина фото - 410 рх, висота - 620 рх).

4.2. Групові фотографії та селфі не приймаються.

4.3. Фото з рекламними написами можуть бути відхилені модератором.

 

5. Етапи та терміни проведення конкурсу

5.1. Конкурс проводиться в 2 етапи. Перший - онлайн-голосування користувачів сайту, де формується рейтинг конкурсанток за версією вінничан. Другий - визначення переможниці Конкурсу та нагородження.*
*Рішення про проведення фіналу конкурсу може змінюватись і нагородження учасниці може відбуватись не у святкових умовах. 

5.2. Дати проведення конкурсу: прийом заявок з січня по грудень 2020 включно. Фінал конкурсу та визначення переможниці - лютий 2020 року.

5.3.  Фінал Конкурсу проходить у форматі конкурсу краси, на якому журі обирає переможницю.
Всі учасниці фінального свята отримують різноманітні призи та подарунки від спонсорів!


5.4.  В рамках Конкурсу учасниці мають можливість отримати безкоштовну фотосесію від професійного фотографа Конкурсу та прикрашати останню сторінку газети RIA!  


6. Фінал конкурсу та визначення переможниці*

6.1. До фінального шоу потраплять 12 найкращих дівчат. 
Всі 12 фіналісток будуть змагатись у фіналі за корону та титул Міс RIA.

6.2. Кожна учасниця фіналу отримає безліч приємних подарунків і сюрпризів від партнерів та спонсорів конкурсу. Переможниця Інтернет-голосування гарантовано отримує місце у фіналі Конкурсу. 
*Умови фінального шоу можуть змінюватись!

Як проходив фінал “Міss RIA” 2015 дивись тут!
Сторінка Мiss RIA в
соцмережах! 

 

sp