Правила конкурсу

Ми раді вітати вас на офіційному сайті голосування конкурсу краси  «Міс MoeMisto»! Запрошуємо усіх цінителів жіночої краси проголосувати за конкурсанток, що найбільше вам сподобались. Кожен голос може наблизити конкурсантку до перемоги. Переможниця Інтернет-голосування гарантовано отримує місце у фіналі та титул Міс Інтернет. 
Для участі у конкурсі достатньо заповнити форму "Взяти участь у конкурсі" .

Після модерації фото потрапляють на сторінку голосування, а Ви стаєте офіційною учасницею конкурсу «Міс MoeMisto» .

Правила конкурсу:

1. Загальні положення.

1.1. Засновником та організатором Конкурсу краси «Міс МoeMisto» (далі - Конкурс), а також власником створюваних з цією метою спеціалізованих сервісів є видавнича група RIA Медіа.

1.2. Офіційний портал конкурсу www.miss.moemisto.ua. (далі - Сайт Конкурсу).

1.3. Беручи участь в Конкурсі, Ви тим самим даєте згоду на відкритий доступ до ваших фото на Сайті Конкурсу, використання ваших фотографій в рекламних і комерційних цілях Організаторами Конкурсу.

2. Умови Конкурсу

2.1. До участі в Конкурсі приймаються дівчата, які проживають у м. Житомирі та Житомирської області, віком від 16 до 35 років на момент розміщення заявки на у Конкурсі.   

2.2. Щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити анкету на Сайті Конкурсу та завантажити свої фото (мінімум 3 фотографії). Тільки після модерації даних адміністратором сайту, учасниця буде допущена до участі в Конкурсі, і її фото публікуються на Сайті Конкурсу та додаються до онлайн-голосування. 

2.4.  За підсумками голосування визначається одна фіналістка конкурсу «Міс MoeMisto», яка отримує титул “Міс Інтернет”.

3. Вимоги до інформації, наданої учасниками Конкурсу

3.1. Надаючи дані про себе, учасниця Конкурсу погоджується, що надані фотографії та особисті дані можуть бути використані Організаторами Конкурсу в рекламних цілях. Телефон, електронна адреса та інша особиста інформація учасниці конфіденційна і не передається третім особам.

3.2. Учасниця Конкурсу зобов'язується надавати достовірні відомості в анкеті. При наданні недостовірної інформації, учасниця Конкурсу дискваліфікується.

3.3. Анкети та фотографії дівчат, прийнятих до участі в Конкурсі, зміні і видаленню не підлягають.

4. Вимоги до конкурсних фото

4.1. Фотографії мають бути у форматі jpg, розміром не менше 350 px належної якості (ширина фото - 410 рх, висота - 620 рх).

4.2. Групові фотографії, селфі не приймаються.

4.3. Фото з рекламними написами можуть бути відхилені модератором.


5. Етапи та терміни проведення конкурсу

5.1. Конкурс проводиться в 3 етапи. Перший - онлайн-голосування користувачів сайту, де визначається “Міс Інтернет” та формується рейтинг конкурсанток за версією житомирян. Другий -  відбір фіналісток за результатами голосування для участі у фінальному шоу. Третій етап - фінал, визначення переможниці Конкурсу та нагородження. 

5.2. Дати проведення конкурсу: прийом заявок з вересня 2015 по серпень 2016 включно. Фінал конкурсу та визначення переможниці - жовтень 2016 року.

5.3.  Фінал Конкурсу проходитиме у форматі конкурсу краси, на якому журі обирає переможницю. Всі учасниці фінального свята отримують різноманітні призи та подарунки від спонсорів!

5.4.  В рамках Конкурсу учасниці мають можливість отримати безкоштовну фотосесію та прикрашати останню сторінку газети «20 хвилин»!  

6. Фінал конкурсу та визначення переможниці

6.1. До фінального шоу потраплять 12 найкращих дівчат. Всі 12 фіналісток будуть змагатись у фіналі за корону та титул «Міс МОЄ МІСТО» .

6.2. Кожна учасниця фіналу отримає безліч приємних подарунків і сюрпризів від партнерів та спонсорів конкурсу. Переможниця Інтернет-голосування гарантовано отримує місце у фіналі та титул "Міс Інтернет".

sp